Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
176 postów 160 komentarzy

Narymunt

Narymunt - Jarosław Narymunt Rożyński

Zakaz protestowania

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kolejnym etapem wprowadzenia narodowo-socjalistycznej dyktatury w Polsce jest próba zastraszenia opinii publicznej represjami ze strony aparatu państwowego w stosunku do osób, które odważyły się brać udział w protestach społecznych.

Metody działania i sposób myślenia partii rządzącej są bardziej zbliżone do mentalności radzieckiej niż norm europejskiego państwa prawa. Naprawdę trzeba być zwyczajnie głupim, by wierzyć, że mówimy tutaj jeszcze o demokratycznym państwie.

Podstawowym zarzutem z jakim spotykają się protestujący są bardzo dziwnie interpretowane przepisy w zakresie próby przejęcia władzy siłą. Celowo na samym wstępie wyciąga się przestępstwa najcięższej wagi, aby przede wszystkim oddziaływać psychicznie i odstraszająco w stosunku do obywateli. Jak bardzo groteskowo stawia to nasze państwo w konflikcie z obywatelami, którzy nieśli postulaty o wolności słowa i poszanowaniu Konstytucji, każdy powinien odpowiedzieć sobie sam.

Niestety jednak nie można zaprzeczyć faktowi, że ta metoda represji wobec obywateli, po prostu działa. Stosowali ją niemal wszyscy dyktatorzy w ostatnim XX wieku i prawie zawsze odbywało się to przy bierności pozostałej części społeczeństwa. Ta bierność zamieniała się później w rzękę ludzkich krzywd, z którymi musieli się zmierzyć wszyscy.

Zakaz protestowania bardzo szybko przekształca się w zakaz mówienia. W zakaz posiadania opinii innej niż ta, jaką ma dyktator. Partia wyznacza jedyną słuszną drogę i usuwa niepokornych w imię wyższego dobra, dbałość o czystość narodu, a później o czystość rasy. Nie może przecież Polakiem być ktoś kto ma dziwny akcent, gdy wymawia "ry" lub ktoś, kto jeździ po Europie jakby nie pamiętał, że tu jest jego dom, tu jest jego ojczyzna i tu jest jego kościół w Toruniu. O tym kto teraz jest, a kto nie jest Polakiem, będzie teraz decydował bękart, który doskonale wie, że jego ojciec pochodzi zza południowej Ukrainy. Dlatego matkę, do której cyca przyklejony był przez całej życie, wystawia na ołtarze, nie wspominając o roli swojego ojca, który zwyczajnie nim pogardzał.

Zakaz protestowania to tylko krok na drodze. Następny to zakaz posiadania. Dyktator nienawidzi tych, którym w życiu cokolwiek sie udało. Własny biznes, własny pomysł, jakikolwiek handel albo przemysł. Najpierw państwo czyli ja, a dopiero potem własność.

Media rządowe urządzają swojego rodzaju pranie mózgów pompując informację o próbie puczu lub nielegalnego przewrotu w kraju. I o ile w tej chwili wszyscy traktujemy to jeszcze z dystansem i uśmiechem, to nie wolno nam zapominać, że Adolfa Hitlera czy Józefa Stalina, też nikt na początku nie traktował poważnie. Nie mniej jednak kilkanaście miesięcy później, więźniom obozów koncentracyjnych nazywanych obozami pracy, nie było już do śmiechu, ani tym bardziej nie mogli oni już liczyć na pomoc innych obywateli kraju, w którym żyli.

Karykatura postaci historycznych, do których sam się porównuje. Cieszy się, gdy założy czapkę podobną do Piłsudskiego, chełpi się gdy porównują go do Dmowskiego. Ślini się na komplementy, mrugając czarnymi oczkami, jak mała świnka na widok pełnego korytka. Człowiek pozbawiony jakichkolwiek cech męstwa czy odwagi, groteskowy jegomość, który czuje od dziecka odrazę do przedsiębiorców, profesorów, a najbardziej do munduru. Gdy koledzy grali w piłkę, całowali się w parkach z dziewczynami, ganiali z ORMO po Warszawie lub zgłaszali się do wojska, on siedział za piecem u mamy pomlaskując w kącie.

Fundamentalną zasadą i prostą ścieżką do władzy dyktatorów jest łamanie prawa i stosowanie represji wobec domagających się poszanowania prawa. Przestępca występuje w roli obrońcy prawa, odwracając najpierw role sądzeno i sądzącego, a następnie zmienia prawo do własnych potrzeb, aby uzasadnić i zalegalizować swoją dyktaturę. Zmiany prawa, w którym ogranicza się wolność narodu, wprowadza się pod pretekstem zachowania prawa oraz utrzymania bezpieczeństwa i wolności.

To tak jakby zabójca wbijał nam powoli nóż w sercę, odbierał nam życie, by oszczędzić nam życiowych porażek i rozczarowań.

Represje i ograniczenia swobód obywatelskich są wprowadzane powoli, z wyczuciem niepokoju społecznego. Ich celem jest nic innego jak utrzymanie nieudolnej władzy za wszelką cenę.

Mądry przywódca, lider, nie potrzebuje gnębić swojego społeczeństwa, ponieważ ma jego poparcie i uznanie za dokonane osiągnięcia. Natomiast nieudacznik życiowy, człowiek bez konta bankowego, nie potrafiący samemu zrobić zakupów w hipermarkecie, bez prawa jazdy, nie znający odpowiedzialności wobec rodziny, który nigdy nie doznał miłości od swojego ojca lub wybranki swojego serca - jest człowiekiem zdegenerowanym, myślącym kategoriami, których normalni ludzie nie zrozumieją i nie zaakceptują. Jedynym efektem jego działań jest cierpienie innych ludzi, życie cudzym kosztem usprawiedliwione "sprawiedliwością społeczną". Za jego wszelkie niepowodzenia odpowiadają legiony wrogów i złych sił, które ów tępi z niezwykła zaciekłością. W przeciwieństwie do prawdziwego lidera - nigdy nie bierze odpowiedzialności na siebie, zawsze ma wytłumaczenie, iż przyczyną jego porażki są cudze działania. Z zaciekłością atakuje tych, którym zazdrości sukcesów i z równą zaciekłością przypisuje sobie osiągnięcia innych przekłamując prawdę i historię.

Dyktator nie zna szacunku do kobiet. Gardzi nimi i czuje wstręt ponieważ nie znajduje w ich oczach uwielbienia, którego tak zawsze pragnął od dziecka. Uważa kobiety za gorszy sort człowieka, który nie dorównuje jego możliwościom i ambicjom. I to wszystko pomimo faktu, że całe swoje życie był częściowo na utrzymaniu matki, nawet jako dorosły mężczyzna, który sam nie potrafi sobie przygotować obiadu czy wyprać gaci i koszuli.

Dyktator jeszcze bardziej pogardza ludźmi, którzy są przez kobiety kochani. Jego wstręt budzą ojcowie kochający swoje córki, mężowie klękający z kwiatami przed swoimi ukochanymi. Nie mogą liczyć na jego uznanie ludzie, którzy miłość do rodziny przedkładają ponad dobro partii i dobro swojego wodza. Toteż dyktator otacza się przede wszystkim albo młodymi nieudacznikami, którzy przypominają gorszą wersję jego dzieciństwa, albo podobnymi do siebie pustelnikami, którzy nigdy nie potrafili zbudować szczęśliwych relacji z innym człowiekiem.

Ten obrzydliwy obraz człowieka pustego, nieszczęśliwego i ułomnego, partia przysłania wizerunkiem niestrudzonego przywódcy narodu, który poświęcił swoje życie służbie ojczyzny. Dyktator opowiada z zapartym tchem o swoich wielkich wizjach przed ołtarzem z bóstwem, na mszach kościelnych, albo w inscenizacji z wielkim krzyżem i listą poległych na drodze do jego wielkiego dzieła odbudowy ojczyzny. Tworzy się legendy o pochodzeniu od Piastów, o heroicznej walce z komuną, o wielkiej misji ratowania narodu, o męczeńskiej śmierci rodziny oraz o nadprzyrodzonych umiejętnościach analizowania i rządzenia.

A to wszystko gówno prawda jest.

Zanim zorientujemy się jak bardzo jest to chory psychicznie człowiek, będziemy musieli zmierzyć się z jego furią gniewu, podobnie jak właściciel pitbulla, który nagle musi stawić czoła swojemu pupilowi. Później przychodzi pora na przemyślenia i tylko jeden możliwy wniosek w takiej sytuacji : wściekłego psa - trzeba zamknąć w klatce i uśpić.

Zakopać w oborniku i zapomnieć.

A potem rozgonić to całe towarzystwo wokół niego, żeby się wzięli w końcu do jakiejś uczciwej roboty. Bez swojego dyktatora, któremu usługują jak rynsztokowe kurtyzany, są tylko żałosną bandą nieudaczników bez krzty honoru i godności.

Wściekłego psa należy uśpić. Zanim wyrządzi innym ludziom jeszcze większą krzywdę.

- Jarosław Narymunt Rożyński,
www.prezydent.org.pl

KOMENTARZE

 • @Netwalker 14:09:20
  Ale czy nie odnosi Pan wrażenia, że cała ta hucpa (realizowana pospołu przez PO i PiS) ma jedynie na celu atomizowanie społeczeństwa i skupianie zwolenników zarówno jednej i drugiej partii wokół sztucznego problemu? A w rzeczywistości każda z tych partii realizuje identyczną antypolską politykę.
 • Człowiek jest doskonały, ale prawo na papierze może być jego łańcuchem.
  W dodatku wszystko zależy od systemu stosowanego.
  1. Brak systemu.
  2. System klatki.
  3. System lokalu mieszkalnego.
 • Gratulacje
  Dobre..
 • @
  Cyt://Dyktator nie zna szacunku do kobiet.//

  Tak, ten POPiS owy duet nie ma szacunku do kobiet, ale co z niego za dyktator?? Kaczyński to prawdziwy feminista. Czy autor wyobraża sobie Hitlera, który by namawiał kobiety, matki i córki do samoobrony w imię racji stanu:)

  Cyt://Wojsko Polskie zorganizowało kursy samoobrony dla kobiet. Od września planowana jest druga edycja. Szczegóły na stronie MON, w zakładce „samoobrona kobiet”, o tu:

  www.mon.gov.pl/samoobrona-kobiet/
  http://bezkropki.neon24.pl/post/136878,kurs-samoobrony-kobiet
 • @Netwalker 14:39:51
  Aby, obudziła się polska demokracja, PiS musi trochę pójść na rękę społeczeństwu.
 • @Netwalker 15:56:38
  Cyt://a może jeszcze inni są przewidziani na "Polskich patriotów"?//

  To jest POPiS owy numer stulecia, o którym cisza. Wystarczy jedno pokolenie, 25 lat, a Polska zmieni się nie do poznania.

  Do takiego np. Wrocławia przyjeżdża ich od początku 2016 roku ok 5000 miesięcznie.

  ---Prace nad nowymi rozwiązaniami rozpoczął już rządowy zespół. Składa się on z przedstawicieli resortów: rozwoju, rodziny oraz spraw wewnętrznych.
  Nowa polityka migracyjna nastawiona będzie głównie na Ukraińców. Rząd będzie zachęcał Ukraińców do uzyskiwania kart stałego pobytu oraz obywatelstwa. Zostaną wprowadzone ułatwienia dla rodzin imigrantów. Dzieci imigrantów zyskają szerszy dostęp do edukacji. – Chodzi o to, aby te osoby, które zdecydują się u nas osiedlić, docelowo mogły spokojnie mieszkać w Polsce z rodzinami – wyjaśnia Jerzy Kwieciński. Niewykluczone, że dzieci osób z pozwoleniem na stały pobyt w Polsce zostaną np. objęte programem 500 plus – powiedział Jerzy Kwieciński.. Zmiana w podejściu ma przynieść wymierne skutki: zamiast pracowników na jakiś czas Polska zyska w Ukraińcach i ich rodzinach nowych obywateli. ---
 • @Netwalker 15:34:02
  Widać, że oficer prowadzący zna się na rzeczy:)

  PiS musi trochę pójść na na rękę społeczeństwu, nawet w wąskim zakresie, gdyż partie w Polsce z emanacją zewnętrznej władzy - Brukseli, bankierów, Ameryki, Izraela, korzystają z równowagi Monteskiusza, która jest chora.

  Autor wyjaśnia -
  "Zanim zorientujemy się jak bardzo jest to chory psychicznie człowiek, będziemy musieli zmierzyć się z jego furią gniewu, podobnie jak właściciel pitbulla, który nagle musi stawić czoła swojemu pupilowi. Później przychodzi pora na przemyślenia i tylko jeden możliwy wniosek w takiej sytuacji : wściekłego psa - trzeba zamknąć w klatce i uśpić. "

  (3) zetrzeć gumką myszką i na jej miejsce należy wpisać (4)
  Zdrowa równowaga binarna działająca w technice, musi być wreszcie zapisana nowej konstytucji. Tym zapisem się obudzi prawdziwa demokracja, która postawi Polskę na czterech filarach władzy.
 • Pomysłów i krytyki dużo tylko lidera i konsensusu brak
  Autor pewnie coś stracił bo niezadowolony a ja powiem,że Kaczyński nie jest idealny,jest systemowcem ale jest o niebo lepszy od wszystkich którzy byli przed nim.
  Również nie jestem zadowolony z państwa łupiącego obywateli z owoców ciężkiej pracy po to żeby armia urzędników i innych żyła kosztem reszty.
  Wypowiedzi Kaczyńskiego odnośnie cywilizacji łacińskiej,religii chrześcijańskiej,krytyka traktatu lizbońskiego,blokowanie przyjmowania uchodźców i uparta postawa w kierunku naprawy UE świadczą że to dobry polityk nie tak dobry jak Orban ale tak jak powiedziałem najlepszy jakiego mieliśmy.
  Trybunów i pseudo-polityków którzy marzą o Polsce mamy kilku. Dzieli ich religia,ekonomia czy sojusze ale prawdziwego lidera póki co nie ma na horyzoncie.Pokazały to wybory prezydenckie gdzie po prostu nie było widać alternatywy wśród kandydatów.
  Autor narzeka i krytykuje ale tak jak Schetyna nie ma koncepcji i wizji co zrobić i jak to zrobić.Bez lidera,programu,porozumienia wszystkich patriotów i mediów nic nie zmienimy na lepsze.
 • @goodness 19:29:13.... korzystają z równowagi Monteskiusza,....
  Nie wnikam, czy tylko Monteskiusz pisał o trójpodziale władzy ( przy okazji-nie chodzi o równowagę, lecz o inne zadania) czy tylko był on najbardziej spopularyzowany.

  Natomiast współcześnie stereotyp władzy wykonawczej, ustawodawczej i sądowniczej utrzymuje się , według mnie , z powodu powielaniu zapisów kodeksu kanonicznego rzymskich katolików.
  Struktury państwowe tworzone przez to wieloetniczne środowisko budowane są według wzorów swojej centrali.

  To nie jest zarzut...
  Podobnie międzynarodówka komunistyczna budowała partykularne struktury według wytycznych "Moskwy"...

  A promocja systemu dwupartyjnego , to nic innego jak wytyczna dla podwładnych USA...
 • Dawno kolegi nie było !
  Pewnie kolega gdzieś, po instrukcje jeździł - bo to i dzisiejszy temat bliski personom o semickich obliczach zatroskanym o dalszy los ichnich przywilejów ... Jaka pogoda w Izraelu, pewnie dużo cieplej niż u nas w Polsce ?
 • Czy naprawdę współcześni polscy mężczyźni muszą się stroić w kostiumy z innych epok?
  Może jednak to nie jest skaza, ale prawidłowe odczytywanie potrzeb polskiej publiczności politycznej?

  Piłsudski, Dmowski, Szlachcic, Hetman....
  Nawet, mimo skandali, Wałęsa ze swoim jestem za a nawet przeciw , znajduje naśladowców.

  — Obecna opozycja pełni wyłącznie funkcję destrukcyjną, w tej sytuacji, będąc poza rządem, sam powinienem być opozycją, elementem kontrolno-krytycznym. (…) Gdyby była inna opozycja, zwalniałaby mnie z tego obowiązku — powiedział Jarosław Kaczyński w rozmowie z dziennikarką tygodnika „Do Rzeczy",.

  Poseł Kaczyński lewą ręką będzie głosował "za" a prawą " przeciw"...
  Albo odwrotnie....
 • Dałeś Pan czadu
  5*
 • @Zbigniew Jacniacki 20:36:01
  ( przy okazji-nie chodzi o równowagę, lecz o inne zadania)

  Tylko równowaga może nas uratować a Polską demokrację wyprowadzić na prostą drogę rozwoju.
  Pierwsze demokracje Król/Naród (1 + 1) wyznaczały granice swoich państw.
  Teraz mamy większe szybkości, dlatego demokracja musi być binarna i korzystać z dokładniejszej wagi (2 + 2), dla bezpieczeństwa wszystkich.

  Stare struktury państwowe są prymitywne w świecie komputerów:)
 • @Netwalker 20:42:18
  Prawdę piszesz, bo inaczej być nie może gdy tzw. demokracja ma Trzy filary władzy. To atrapa która musi tworzyć ustrój przejściowy w drodze do przewagi oligarchii raz w lewą stronę raz w prawą stronę .

  Piszę specjalnie "tzw demokracja na trzy", żadną demokracją w przyszłości być nie może. Z naturalnego powodu, czyli oczywistego braku dokładnej wagi po dwóch stronach. (2 + 1).

  Piękne przykłady podałeś prawdziwych małych demokracji: na statku, w samolocie, na sali operacyjnej "(1 + 1) Kapitan/Załoga" W tym przypadku chodzi o wartość mocy, która jest doskonale wyważona nawet w najmniejszej jednostce demokracji, czyli u zdrowego człowieka (głowa=reszta ciała).

  Jeśli coś ma działać dobrze musi być sprawny system równowagi, bez zakłóceń, ( alkoholem, lub inwazją w mechanizm sterowania).

  Nasza Polska śpiąca demokracja ma autopilota, tak samo jak jej wszystkie pojedyncze jednostki (zdrowi czynni ludzie), posiada doskonały system równowagi. Tylko prawda w konstytucji może ją obudzić:)
 • Nici
  z pożegnania? Czemu?
 • Kaczyński jest 100 razy lepszy od żydo-lewactwa [ PO SLD Nowoczesna ]
  Ale dalej uważam ze Polska i Polacy są okupowani przez światowy rząd międzynarodowego żyda !
  Lata rządów bandyty Tuska i złodzieja Buzka to najtragiczniejsze lata Polski i Polaków !
  Dziś rządy Kaczyńskiego to rządy dalej w imieniu światowego żydostwa ale z łaskawym spojrzeniem na dolę biednych Polaków !

  1. Aktywa Kaczyńskiego to !
  1. walka z żydowskim lewactwem !
  2. przeciwstawianie się żydo-lewakom z UE w sprawie kolonizowanie Europy i Polski !
  3. Nie strzelanie do ludzi [ marsz Niepodległości 2011-2014 ] jak to robił bandyta Tusk !

  Pasywa Kaczyńskiego
  1. polityka skundlenia w stosunku do USA -Obamy !
  2. bandycka polityka do Rosji ! praktycznie zamarł eksport , duże straty eksportowe duże straty rolników plantatorów itp.
  3. bandycka polityka do obywateli którzy nie popierają żydo-atlantyckiej opcji !! [ zamykanie bez wyroku ludzi w wiezieniu ]
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! Uwolnić Mateusza Piskorskiego !!!!
 • Niejednokrotnie czytam....
  o rezimie Kaczora.
  Nasuwa mi sie europejska demokracja .Widzialem to na zywo we francuskiej tv.Podczas manifestacji ......
  Podczas wiecu antyimigracyjnego w Calais policja aresztowała byłego dowódcę Legii Cudzoziemskiej i doradcę wojskowego trzech francuskich rządów, generała Christiana Piquemala.
  Nie bylo zlituj.Rzucono prawie osiemdziesiecio letniego dziadka o glebe.
  Co sadzi telewidz czy czlowiek bedacy swiadkiem tej sceny?.
  Wszystkie komentarze beda podobne.Hitler, faszyzm itd.
  Okazuje sie ze nie wszystko jest takie, na jakie wyglada.Manifestacja byla nielegalna.Drony szczegol a jak wazny.Wystepujacy na wiecu mieli racje, jednak zastosowano wobec nich istniejace prawo.General stanal przed sadem.Wracamy na polskie podworko.Ilu z tych wystepujacych przeciw Kaczorowi zlamalo prawo?.Czy powinni zostac ukarani?.Prawo obowiazuje pod kazda szerokoscia geograficzna.Niech autor wiec odpowie-Co ma zrobic wladza?
  Wiem ze mozna zaczac manipulowac, ktore panstwo jest demokratyczne.Mozna do skutku, bo dojdziemy do wniosku ze nie ma demokracji lub pomimo Kaczora, w Polsce jest jej wiecej niz w innych krajach
 • @Netwalker 14:39:51
  " aby dalej robić swoje PiS musiał trochę pójść na rękę społeczeństwu o czym spadkobiercy Unii Wolności ani myśleli."

  Wspominał o tym u Sowy dzisiejszy wicepremier twierdząc , że " byśmy my (ludzie) mogli iść dalej musimy najpierw ustąpić."
  Coś w tym rodzaju.
  I tak się chyba własnie dzieje. Krok w tył , by potem móc dwa zrobić do przodu.
  Inżynieria społeczna osiągnęła wyżyny skutecznego manipulowania ludźmi.
 • Autor
  "Naprawdę trzeba być zwyczajnie głupim, by wierzyć, że mówimy tutaj jeszcze o demokratycznym państwie"... To Pańskie zdanie...

  I zapytam? Siedzi już Pan za kratkami w tym totalitarnym państwie, czy dalej może sobie pisać i myśleć co chce? A demonstranci "kodomici" i inni... Ilu ich już siedzi za kratkami?

  Tak tylko pytam, bo jeśli ktoś myśli, że państwem totalitarnym jest państwo pozwalające maszerować, mówić i postępować inaczej niż władza a ponadto istnieją ogólnokrajowe dwie telewizje opozycyjne do władzy a prasa niemal całkowicie takową jest... to musi być naprawdę zwyczajnie głupim...

  Pozdrawiam

  P.S.
  Pozdrowienia od Erdogana a także od "demokratycznych" lewako-demoliberałów: Timmermnsów, Junkerów, Guy'ów, Tusków i innych

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031