Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
177 postów 160 komentarzy

Narymunt

Narymunt - Jarosław Narymunt Rożyński

Rasizm w Polsce

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W ostatnich dniach media podały informację o znieważeniu rasowym nieletniej, do jakiego doszło w Sopocie.

59 latek zabronił wejścia do kościoła kobiecie, która była razem z córką. Po interwencji Policji awanturujący się mieszkaniec jednej ze wsi w województwie łódzkim rzucił się do ucieczki i został zatrzymany.

Niestety to nie pierwszy taki przypadek. Tym razem jest on jeszcze bardziej bulwersujący, gdyż dotyczy dziecka. Z jednej strony cieszy zdecydowana reakcja mieszkańców Sopotu, którzy zareagowali oburzeniem i stanęli w obronie kobiety i jej córki, a z drugiej strony martwi fakt, że do takiego zjawiska w ogóle dochodzi w Polsce.

Nie powtórzę tutaj truizmów o tym, że każdego człowieka należy szanować bez względu na kolor jego skóry. Podkreślę natomiast, jak bardzo taka sytuacja może odbić się traumatycznie na psychice dziecka, które może poczuć się odrzucone przez społeczność. To również nie przypadek, że do tego zdarzenia doszło przed kościołem, wydawałoby się świątynią tolerancji, wyrozumiałości i miłości do bliźniego.

Nie słyszałem, żeby parafia przy której doszło do tego wydarzenia potępiła sprawcę tego przestępstwa. Myślę, że nie brakuje w Polsce ludzi, którzy od długiego już czasu czekają na zdecydowane słowa potępiające rasizm, szowinizm i antysemityzm w Polsce.

Jeżeli nie chcemy, aby w Europie pojawiały się "polskie obozy koncentracyjne" albo krzywdzące stereotypy iż "każdy Polak to pijak i złodziej", to musimy zrobić porządek najpierw na własnym podwórku. Nie może być przyzwolenia dla celebrytów czy gwiazd w mediach wyraźnie odwołujących się do nienawiści na tle narodowościowym czy rasowym, gdyż to wcześniej czy później przekłada się na agresję zwykłych ludzi wobec wszystkiego co obce. Nie wolno również dawać parasola politycznego dla skrajnych postaw nacjonalistycznych czy kosmopolitycznych lub anarchicznych. Warunkiem wolności i równości jest balans, równowaga i stabilizacja.

Nie wiem czy młoda dama i jej mama doczekały się w Sopocie przeprosin ze strony sprawcy, ale jestem przekonany, że takie słowa pod ich adresem powinny paść. Nie chciałbym, aby pod moim adresem pojawiły się komentarze za krytykę innych, więc jak to mówią w świecie, jak chcesz coś zmienić to zacznij od siebie. Jako mieszkaniec Trójmiasta, sam dorzucę zatem od siebie : przepraszam !

- Jarosław Narymunt Rożyński,
www.prezydent.org.pl

KOMENTARZE

 • @Autor
  Powiedz te bzdury rodzinie zamordowanego . http://pikio.pl/tunezyjczyk-z-kebabu-prince-w-koncu-zdradzil-jak-i-dlaczego-zabil-polaka/#
 • A Amber Gold?
  Tych 19 tys. Polaków, co straciło pieniądze, też przeprosisz?

  Tuz z Talii
 • @Repsol 16:26:45
  A co ma jedno wspólnego z drugim ?
 • @wiedzajestwksiążkach 16:33:09
  Proszę przeczytać tekst przed komentowaniem. Pana wypowiedź ma się nijak do tekstu.
 • Amerykanie opowiadają głupie kawały o Polakach.
  Kiedyś oglądałem amerykański film o Polakach, w którym udowadniano, że jak Polkę dotknie się w ramię to ona od tego zachodzi w ciążę.
  My jako Polacy co chwilę jesteśmy ofiarą rasizmu.
  Jesteśmy pogromcami żydów, podludźmi dla Niemców, pijakami i złodziejami.
  Jak jakiś Polak ponoć zgwałcił Angielkę, afera była na cały świat.
  Nikt nas jakoś specjalnie nie przeprasza, Rosja jedynie przeprosiła za Katyń i stalinizm, Ukraina pluje nam bezczelnie w twarz do dziś.
  U nas w Polsce rasizm to margines.
  Od stuleci przyjmowaliśmy różne nacje, zwłaszcza tą, którą faraon wygoniła potem z krajów zachodnich byli wyproszeni a myśmy przyjęli ich chlebem i solą.
  Teraz chcą od nas miliardowych odszkodowań za II WŚw.
  Musimy się wreszcie zacząć uczyć na błędach.
  Co do tej dziewczynki, przykre, jednak ja nie mam zamiaru przepraszać za to, że nie jestem wielbłądem.
 • @ Autor
  CIEKAW JESTEM KIEDY AUTOR NAPISZE O PRZEŚLADOWANIACH POLSKIEJ MŁODZIEŻY PRZEZ SIENKIEWICZA i TUSKA?

  >> https://www.youtube.com/watch?v=XSYmANq4UEE
  .
  >> https://www.youtube.com/watch?v=nmIawExi0SU
  .
  http://m.neon24.pl/f111ecc05ba6a065a5c1501bb6a9ad14,0,0.jpg
 • "W" jak, ... wykOp'my Platformę z Warszawy!
  >> http://ziut.neon24.pl/post/138902,w-jak-wykop-my-platforme-z-warszawy
 • @Narymunt 17:29:23
  Jak nachodżca morduje Polaka to autor cicho sza , jak nawiedzony zrobi awanturę przed kościołem to notka ajwaj ale tragedia . Co ma z tym wspólnego rasizm ?. No chyba że chce się naród skłócić , tylko tyle i aż tyle.
 • @Repsol 19:30:32
  "Narymunt Hate", jak Mr Jekyl & Dr. Hyde, pokazał swoją prawdziwą twarz
 • @Narymunt 17:29:49
  Skoro tak łatwo przychodzi Panu (?) przepraszanie, za nie swoje winy, to "jako mieszkaniec Trójmiasta, sam dorzuć zatem od siebie : przepraszam !", za zaniedbania prokuratorów. To 19 tys. osób- Polaków.

  A najlepiej każdemu osobiście, zamiast popełniać teksty na zamówienie.

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • @Repsol 19:30:32
  Przecież ta cała akcja śmierdzi ustawką, a takie teksty jak wyżej, tylko to potwierdzają.

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • @wiedzajestwksiążkach 20:12:12
  Tu jest świetna ustawka:
  ,,Największa fala nienawiści w historii”. TVN przepytał muzułmanów z Niemiec, którzy mieli być zaatakowani w Polsce ,,wibratorem i widelcem”

  Wklejam urywek:
  O sprawie szkolnej wycieczki muzułmanów z Niemiec do Polski pisaliśmy TUTAJ. Okazuje się, że temat ma ciąg dalszy. O sprawie informują media niemieckie na czele z publicznym radiem, materiał zrealizował też TVN.


  Jak informuje dziennikarka Daria Górka, ,,przyjechali do Polski, aby zrozumieć historię Holokaustu, na własne oczy zobaczyć obozy zagłady, pomyśleć, do czego może doprowadzić nietolerancja”. Ani razu nie pada, jakie to były obozy. Tymczasem redaktorka podkreśla:

  lekcja o nietolerancji okazała się wyjątkowo praktyczna
  Przepytywana muzułmanka mówi, że jakiś mężczyzna opluł jej koleżankę i poszedł dalej. Jej kolega wyjaśnia, że policja śmiała się, kiedy zwrócili się o pomoc.

  – Spotkał nas ekstremalny brak pomocy
  – mówi. Tymczasem policjant wyjaśnia, że to były zwykłe uśmiechy, które zostały odebrane jako wyśmiewanie. Policja dodaje, że nikt nie złożył oficjalnego zawiadomienia o przestępstwie.

  Ale muzułmanin kontynuuje:

  Czułem się totalnie pozbawiony pomocy i to jest bardzo smutne.

  Całość wraz z wideo:
  http://niezlomni.com/najwieksza-fala-nienawisci-historii-tvn-przepytal-muzulmanow-niemiec-ktorzy-byc-zaatakowani-polsce-wibratorem-widelcem-wideo/
 • @Repsol 19:30:32
  Nie trzeba nachodźców, Brytyjczyk biały atakuje polskiego kierowcę:
  Każę cię deportować, sp*****aj do swojego kraju". Polski kierowca zaatakowany w Londynie. Brytyjczyk wpadł w furię
  Kierowca miejskiego autobusu zaatakowany przez Brytyjczyka. Kiedy Polak zwrócił mu uwagę, że nie kupił biletu na przejazd, mężczyzna dostał ataku szału. Zwyzywał kierowcę i próbował go pobić. Do sieci wyciekło nagranie tego zdarzenia.
  https://wiadomosci.wp.pl/kaze-cie-deportowac-spaj-do-swojego-kraju-polski-kierowca-zaatakowany-w-londynie-brytyjczyk-wpadl-w-furie-6137868549089409a
 • @wiedzajestwksiążkach 20:12:12
  Szkoda pisać , ktoś próbuje nas wkręcić przeciw sobie . Bywaj z Bogiem. Ave.
 • @lorenco 20:39:31
  Witaj warto się zastanowić jakie moce to sprowokowały . Ave Amigo.
 • @AgnieszkaS 21:01:44
  Przecież to nieistotne mamy się jako Polacy wziąć za łby . No to ja temu się przeciwstawiam. Ave.
 • @lorenco 20:34:05
  Tak, bardzo gruba. Perfidna potrójnie.
  Nie pojechali do Dachau, Ravensbruck, Sachsenhausen, czy też gdzie indziej tylko ,,przyjechali do Polski, aby zrozumieć historię Holokaustu, na własne oczy zobaczyć obozy zagłady, pomyśleć, do czego może doprowadzić nietolerancja”.
  I wystarczyło zapłacić jakieś podłej mendzie, by było pewne, że będzie incydent. Jacy ci Polacy ksenofobiczni, nietolerancyjni itd.
  Pomyśleć co będzie za pokolenie... za dwa pokolenia? Nikt nie uwierzy, że naziści to Niemcy. Przecież wszyscy wiedzą, że to niebieskoocy i biali, i blondyni.
  Już dziś zaszczepia się następnemu pokoleniu niemieckich muzułmanów, propagandowe kłamstwa i stereotypy na temat Polaków. Programuje się myślenie.
  I to działa.

  Powinniśmy zaorać już dawno wszystkie pozostałości po niemieckich, nazistowskich obozach w Polsce i oddać teren przyrodzie. Przecież dla wszystkich, poza Polakami, jest to na rękę i zgodnie z nową, poprawioną polityką historyczną, że to są "polskie obozy zagłady". I kiedyś zniknie określenie- koncentracyjne, a wszędzie się będzie pisać i mówić- zagłady, j. w.
  Nikomu, poza Polakami, nie zależy na prawdzie historycznej o II W.Ś.!!!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Obozy_niemieckie_1933%E2%80%931945#/media/File:WW2-Holocaust-Europe-2007Borders_DE.png

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • @Nibiru 22:29:33
  Ciekawe z którego oddziału , stawiam dolary przeciw żołędzią że z Kijowa lub Tel-Avivu . Szkoda że czasy kiedy wierzyliśmy tym bandytom przemineły . Ave. http://www.filmmusic.pl/muzyka/gone1.ogg
 • @wiedzajestwksiążkach 22:50:59
  Masz rację gamonie piszą że zamordowano 6 milionów żydów , to ja się pytam ilu nie zasymiliwanych obywateli zamieszkiwało Europę . 3. Ilu Żydów zginęło podczas II wojny światowej na terenach okupowanych przez III Rzeszę?

  Dane dotyczące Żydów, którzy ponieśli śmierć na skutek polityki władz III Rzeszy w okupowanej Europie muszą dotyczyć następujących przypadków: choroby i epidemie wywołane “sztucznie”przez władze okupacyjne (zamykanie i zagęszczanie gett, głodowe racje żywnościowe dla przygniatającej większości ludzi), praca ponad siły (obozy koncentracyjne), brutalność deportacji do gett i obozów, uśmiercanie podczas walk Żydów – uczestników ruchu oporu oraz osób zupełnie nieaktywnych, mających jednak nieszczęście przebywać na terenach będących areną działania „Einsatzgruppen”. Dodajmy do tego ofiary zbrodniczych eksperymentów medycznych oraz Żydów zabitych przez kolaboranckie szumowiny społeczne (aryjskie i żydowskie). Powyższe, tragiczne wyliczenie nie będzie więc obejmować ofiar sowieckiej polityki wobec polskich, litewskich, łotewskich, estońskich i rumuńskich (besarabskich) Żydów w latach 1939-1941 (a znacząca to liczba, nie wiedzieć czemu przypisywana Holocaustowi dokonanemu przez Niemców), ludzi zmarłych z przyczyn naturalnych bez związku z okupacyjną rzeczywistością, czy wreszcie ofiar wypadków drogowych, utonięć, zatruć medykamentami itd. (do tej pory wszystkie te przypadki były włączane do hekatomby Holocaustu). Zsumowując poszczególne kategorie, uwzględniając żydowskie ofiary pacyfikacji, obozów koncentracyjnych, tragicznego, okupacyjnego bytu, wydaje się, że liczba 2,5 miliona Żydów – ofiar Holocaustu – nie będzie daleka od prawdy.

  Dariusz Ratajczak. http://zygmuntbialas.blog.pl/tag/holocaust/
 • @Nibiru 22:29:33
  Jak Pan śmie do przyszłego króla Polski !!!

  ;)

  patrz : prezydent.org.pl
 • @wiedzajestwksiążkach 23:00:15
  Co nie tak , argumenty poproszę .Bywaj z Bogiem.
 • @Nibiru 23:52:46
  Ave . :))) https://www.youtube.com/watch?v=5RO2mvOSGpU
 • @Repsol 23:18:45
  Przepraszam. Nieporozumienie.
  To chochlik edytorski.

  Tuz z Talii
 • @Repsol 16:26:45
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/28/825/413/d4a2b7eb76054c48a87f11d46de996c8.jpeg
  Sondaż IBRIS: Polacy są zdecydowanie przeciwni korytarzom humanitarnym dla uchodźców. Inicjatywa Episkopatu zostanie odrzucona? Według sondażu IBRIS dla „Rzeczpospolitej”, aż 60 proc. Polaków nie popiera pomysłu Kościoła o utworzeniu tzw. korytarzy humanitarnych dla uchodźców. Zaledwie co trzeci respondent wyraził odmienne zdanie. Episkopat Polski poparł pomysł Kościoła o utworzeniu korytarzy humanitarnych dla uchodźców. Korytarze humanitarne polegają na przyjmowaniu małych grup uchodźców na leczenie specjalistyczne. Osoby te zostałyby wybrane przez międzynarodową Caritas, działającą w krajach Bliskiego Wschodu, która współpracowałaby z polskimi służbami mówił rzecznik KEP ks. Rytel-Andrianik. Okazuje się jednak, że Polacy są nieufni wobec tego pomysłu. Najprawdopodobniej wynika to z obaw przed tym, że może być to furtka dla islamskich terrorystów, którzy chcieliby dostać się do Polski. Najbardziej przeciwni korytarzom humanitarnym są wyborcy Kukiz‘15 (84 proc.). Natomiast na drugim miejscu znaleźli się zwolennicy… PSLu (80 proc), a dopiero na trzecim miejscu sympatycy PiSu (71 proc.). Zwolennikami pomysłu Kościoła okazali się wyborcy PO (73 proc. na „tak”) oraz Nowoczesnej (56 proc. „za”).
  Ps..Apel do dziennikarzy śledczych - poproszę o listę kapelanów PO i .N - sprawa pilna i dużo wyjaśni..kolejni chcą się ubogacić ? Jakże pięknie by było, gdyby zwolennicy PO i Nowoczesnej w równym stopniu popierali stanowisko w sprawie holokaustu dzieci nienarodzonych dla niepoznaki zwanego "aborcją". Leczenie specjalistyczne? A co z Polakami płacącymi składki zdrowotne od lat? nadal trzeba czekać kilka lat na specjalistyczne leczenie? Zażydzony lewacki dziś Kościół dba o swoją kieszeń a bezpieczeństwo i wolę Polaków ma w dupie. Chcą kasy nawet choćby miała się krew lać. Jeśli PiS zgodzi się na korytarze to za 2 lata na wyborach zobaczy co to oznacza. Leczenie specjalistyczne to horrendalnie droga sprawa, kto za to zapłaci? Kościół sprzeda grunty, czy podatnicy mają się ugiąć pod kolejnym ciężarem?Gdzie komunikat KK: sami sfinansujemy leczenie? Czy panowie biskupi pamiętają jeszcze o Jezusowym nakazie "Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody, udzielając im chrztu w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego"? Będą eminencje odpytywani na sądzie ostatecznym: Co zrobiłeś, żeby nawrócić muzułmanów, żydów, protestantów, hindusów i innych? Jak będą mówić, że przecież robili korytarze dla muzułmanów, to św. Piotr z uśmiechem powie "Tym pochwalicie się w piekle." Wiem, zabrzmi to brutalnie ale prawdziwie - KEP z jego korytarzem humanitarnym, to blisko koresponduje z poglądem: Lewicowy francuski magazyn „Meduza” opublikował tekst sugerujący, że białe kobiety powinny zrezygnować z rodzenia dzieci i usunąć ciąże, a w zamian za to poświęcić swój czas i środki na pomoc kobietom kolorowym.... mam wrażenie, że KEP zakończyła już ewangelizację, osiadła na laurach i przystąpiła do konsumowania swoich duszpasterskich i społecznych wysiłków - ja tylko napominam delikatnie hierarchów publicznie, bo na stronie, w 4 oczy było to już poczynione. Zatwardziała alienacja od wiernych Kościoła katolickiego jest możliwa ale grozi schizmą. Nycz masz prawo milczeć. Episkopat nie ma nic do gadania w sprawie przyjmowania w kraju kogokolwiek. Modlić się i pokutować A nie sprzedawać kraju za judaszowe srebrniki!!
 • @Repsol 23:09:58
  3.5 mln na całą Europę!
 • @Repsol 23:09:58
  Holokaust – mity, fakty, fałsz, propaganda – kto tu mąci? – druga strona opowieści o super zagładzie żydów https://palestyna.wordpress.com/2010/01/27/holokaust-mity-fakty-falsz-propaganda-kto-tu-maci-druga-strona-opowiesci-o-super-zagladzie-zydow/
 • @Repsol 16:26:45
  Makabryczne pomysły walczącej feministki! "Białe kobiety powinny przerywać ciąże, by czas i środki przeznaczyć na pomoc kolorowym" http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/346285-makabryczne-pomysly-walczacej-feministki-biale-kobiety-powinny-przerywac-ciaze-by-czas-i-srodki-przeznaczyc-na-pomoc-kolorowym

  Ps..Proponuję lewaczce i chzarce Valentine podwiązanie sobie jajników albo wręcz przeprowadzenie eutanazji, by w zgodzie z duchem ekologii odciążyć nieco środowisko naturalne od niszczącego wpływu jej gazów wydalniczych, polecam to paniom N. również. Wyskrobać jej już nie można, więc może zastosować lewacki sposób na życie: eutanazja...Jestem stanowczo za tym, aby wszystkie feministki, aborcjonistki itp. dały dobry przykład i się same abortowały lub poddały eutanazji. Redakcja " Meduse ," zasługuje na wizytę gości podobnych tym , co odwiedzili Charlie Hebdo. Jeśli to nie jest rasizm w wydaniu klinicznym to co to jest? I nikt nie ściga jej za takie wypowiedzi? poszukajcie jej zdjęcia; chazarska uroda... jak z obrazka...Dla tego czegoś powinna być wymierzona najwyższa kara jak i jej rodziny która ją ukształtowała. Kara Śmierci. Francuska lewacka rasistowska ludobójczyni Nicole Valentine. To coś co nie zasługuje na resocjalizację. Ponieważ wzywa do zabijania ludzi (dzieci). Lewackiej maciorze i chazarce Nicole Valentine, wsadzić w krocze laskę dynamitu i wysadzić sukę. Nie wiadomo jakiego koloru jest ta lewacka szmata, ale na pewno brudna.
 • @Repsol 16:26:45
  http://www.stefczyk.info/-/media/pliki%20serwisow/agencja/01tysiacemigrantowdowlochsi28062017.ashx?bc=white&h=173&w=307
  Włosi zwożą migrantów – głupota czy żądza zysku? Tak wielu afrykańskich migrantów w ciągu jednego dnia jeszcze nie spodziewano się we Włoszech. Z wód libijskich zabrały ich statki organizacji pozarządowych i okręty włoskiej marynarki wojennej. Opozycja w Rzymie domaga się wysłania migrantów do krajów, z których pochodzą statki zwożące Afrykańczyków do Europy. Na pokładzie 14. statków jest 8,5 tysiąca migrantów. Najpierw 5 tysięcy migrantów, którzy płynęli pięcioma statkami i 18 łodziami gangów przemytniczych, przeładowano na statki ratownicze u wybrzeży Libii, a dziś kolejne 3,5 tysiące ludzi. We włoskich portach trwają gorączkowe przygotowania do przyjęcia tak wielkiej liczby obcokrajowców. Władze w Rzymie spodziewają się, że ten rok w Italii będzie rekordowy w liczbie imigrantów spoza Europy.
  Opozycja, w tym szef senackiego klubu Forza Italia Paolo Romani, wezwała rząd do powstrzymania exodusu i zamknięcia włoskich portów, jeśli zawiodą inne środki. Domaga się również interwencji Rady Bezpieczeństwa ONZ i zmuszenia statków organizacji pozarządowych z różnych krajów, by przewoziły migrantów do tych krajów, a nie do Włoch. Natomiast rząd włoski próbuje wmusić nadmiar imigrantów innym krajom UE. Przedstawiciel tego kraju ds. europejskich oświadczył, że państwa, które łamią zasady praworządności, nie powinny dostawać pieniędzy z funduszy spójności. Oczywiście na eksponowanym miejscu wśród zasad "praworządności" włoski polityk wymienił odmowę przyjmowania imigrantów. Podobne stanowisko przedstawiły w Brukseli Niemcy, które też bezkrytycznie otworzyły granice dla migrantów.
  Jednak nowa praktyka organizacji prouchodźczych i rządu w Rzymie doprowadziła do sytuacji, że Afrykańczycy nie muszą nawet przepływać Morza Śródziemnego. Są dowożeni do brzegów włoskich przez samych Europejczyków.
  Głupota, czy wyrachowanie?!
  Takie przywożenie sobie samemu tysięcy imigrantów, którzy nie znaleźli się nawet w pobliżu granicy państwowej, przeczy wszelkim międzynarodowym prawom o uchodźcach. Nie wiadomo jakie cele przyświecają różnym aktywistom, ale przede wszystkim władzom państwowym. W międzyczasie na Sycylii powstał cały łańcuszek korzystających z funduszy na utrzymanie imigrantów oraz z nich samych. W największych ośrodku azylowym do obsługi 3 tys. imigrantów zatrudniono 700 osób! Całe wioski znalazły tu pracę. Natomiast trwonione tak pieniądze nie wystarczyły na utrzymanie migrantów. Afrykańczycy zaczęli więc zatrudniać się na czarno u okolicznych chłopów za 30 proc. stawki minimalnej. Na całym Półwyspie Apenińskim pojawiło się też wiele ciemnoskórych pań, uprawiających najstarszy zawód świata. Prowadzone dotąd śledztwa wykryły wielorakie powiązania polityków, biznesmenów i gangsterów w zarabianiu na napływie imigrantów.
  Polski rząd konsekwentny – pomagać na miejscu!
  Rzecznik rządu RP Rafał Bochenek oświadczył dziś, że za pieniądze wydawane przez kraje unijne i organizacje pozarządowe na przyjmowanie migrantów w Europie, można pomóc dużo większej ilości osób, np. na Bliskim Wschodzie. Bochenek podtrzymał, że kierowana pomoc będzie świadczona niezależnie od tego, co będą mówili oponenci, bowiem na miejscu rząd może pomóc dużo większej ilości osób niż w europejskich obozach lub w Polsce. Bochenek podkreślił, że: "Rząd w sprawie polityki migracyjnej, w sprawie pomocy humanitarnej, która ma być niesiona uchodźcom i migrantom nie zmienił swojego stanowiska". Zaznaczył, że polski rząd robi wszystko, aby zwłaszcza specjalistyczna pomoc medyczna mogła być udzielona na miejscu, z tego powodu - jak relacjonował – rząd odbudowuje i doposaża na miejscu szpitale, czy buduje szkoły. "Współpracujemy z papieskim stowarzyszeniem Pomoc Kościołowi w Potrzebie i na bieżąco jest nam raportowane to, w jaki sposób ta pomoc jest realizowana, mamy nawet zdjęcia protez, które są kupowane dla dzieci po ciężkich urazach wojennych" - relacjonował Bochenek. Wyjaśnił też: "Mamy również listy bezpośrednio od osób, które pracują na miejscu od zakonników, księży, którzy pracują na Bliskim Wschodzie i oni wprost mówią - wysyłajcie pomoc do nas, tam, na miejsce, ponieważ ona będzie efektywniej spożytkowaną, ale również będzie dużo tańsza".
  MBB/tvp.info/PAP
 • @Repsol 16:26:45
  Ustawa przeciw imigrantom Sorosa..Węgrzy nie przejęli się apelami i groźbami różnych komisji i eurobiurokratów. Dziś nad Dunajem weszła w życie ustawa o przejrzystości organizacji wspieranych z zagranicy. Nakazuje ona, by pozarządowe organizacje korzystające z zagranicznego wsparcia informowały o tym. Węgierscy politycy mówią otwarcie, że chodzi im przede wszystkim o stowarzyszenia wspierane przez międzynarodowego finansistę George'a Sorosa. Zgodnie z ustawą każda organizacja pozarządowa, która otrzymała w ciągu roku co najmniej 7,2 mln forintów (24 tys. euro) wsparcia z zagranicy, musi ten fakt zgłosić w ciągu 15 dni w sądzie. Podmioty, które zadeklarowały, że stały się organizacją wspieraną z zagranicy, będą musiały niezwłocznie ogłosić to na swojej stronie internetowej, a także w swoich publikacjach. Rząd w Budapeszcie argumentował konieczność przyjęcia takiej ustawy tym, że chce, by dla każdego było jasne, które organizacje z zagranicznych pieniędzy i zgodnie z obcymi interesami próbują wpłynąć na życie publiczne na Węgrzech i na węgierską politykę imigracyjną. Również rządzący na Węgrzech ruch Fidesz wydał komunikat, w którym pisze, że ustawa jest potrzebna "z uwagi na finansowane z zagranicy, popierające migrację organizacje (amerykańskiego finansisty George'a) Sorosa". Soros - podkreślił Fidesz - otwarcie przyznaje, że chce osiedlić w Europie migrantów, zburzyć węgierskie ogrodzenie graniczne i wykorzystuje do tego finansowane przez siebie organizacje. Przeciwko ustawie zaprotestowało ponad 180 węgierskich organizacji pozarządowych. Twierdzą one, że ustawa sugeruje, iż działające na Węgrzech organizacje wspierane z zagranicy stanowią dla kraju zagrożenie. Część organizacji, m.in. Węgierski Komitet Helsiński, zapowiedziała, że nie podporządkuje się ustawie. Ogłosiła to również Amnesty International. Wcześniej Komisja Wenecka apelowała do władz Węgier o wprowadzenie zmian do projektu ustawy. Parlament w odpowiedzi przyjął trzy poprawki, ale Komisja uznała, że są to zmiany "kosmetyczne". Także Parlament Europejski przyjął w zeszłym miesiącu rezolucję potępiającą Węgry i apelującą o wycofanie projektu. Departament Stanu USA uznał zaś, że węgierska ustawa niesprawiedliwie jest wymierzona w grupy otrzymujące wsparcie z zagranicy. Węgrzy jednak nie ulegli tym atakom i postawili interes narodowy na pierwszym miejscu – przed wizjami wpływowego miliardera.
  PAP/MBB
 • @kula Lis 67 16:27:06 oto i ona. Nicole Valentine
  http://prawy.pl/wp-content/uploads/2016/12/anna_wiejak_felieton-300x244.jpg

  Tylko że „ktoś” to ponoć głupie lewactwo organizuje, finansuje i daje mu polityczną, prawną i medialną osłonę. I jest to ktoś bardzo bogaty, wpływowy,bezwzględny i nienawidzący zachodniej cywilizacji. Czyli ktoś starszy i mądrzejszy. Umieścić chazarskie to to w dzielnicy opanowanej przez islamskie hordy i zostawić-nie ma innej metody na to lewactwo.
 • Dramat Królestwa Szwecji. Zobaczcie co nam chciała zaflancować chyba niedorozwinięta Kopacz, to się dzieje naprawdę:
  powtórka z historii - "potop" ale w drugą stronę? Przez Bałtyk do Polski to rzut beretem. Przy chwilach dobrej pogody nawet kajakiem mogą go przepłynąć. Rzeczpospolita zawsze musiała dla dobra wspólnego innym dupę chronić.Ale wszystko jest możliwe,bo jeśli padnie Szwecja,to mogą szturmować i Polskę. Sobieski musiał mieć świadomość tego, że lepiej walczyć z pohańcami poza krajem, niż czekać aż wleje się do Polski. Może tak być, że nastąpi "Odsiecz Szwecka",bo ta cała sytuacja z arabstwem cały czas zmienia się na naszą niekorzyść.

  https://reporters.pl/8346/w-szwecji-wybuchnie-wojna-domowa-szef-policji-ratujcie-nas-czy-polska-wysle-wojsko/
 • @Repsol 16:26:45
  https://reporters.pl/8348/szwecja-dosc-leczenia-zgwalconych-kobiet-opieka-medyczna-tylko-dla-imigrantow/
 • @Repsol 16:26:45
  https://reporters.pl/8343/skatowali-inwalide-jestesmy-muzulmanami-pie-olic-szwedow-wiec-zostancie-u-nas/
 • @Repsol 16:26:45
  https://reporters.pl/8339/murzyn-nie-placic-murzyn-jechac-dalej-czemu-niemiec-rasista-go-dusic-i-wyciagac-wideo/
 • @Repsol 16:26:45
  https://reporters.pl/8322/wegier-rozgonil-tir-em-atakujacych-imigrantow-rozjade-was-sku-wiele-wideo/
 • @Repsol 16:26:45
  https://reporters.pl/8280/kompromitacja-na-caly-swiat-jeden-imigrant-goni-11-tu-policjantow-wideo/
 • @Repsol 16:26:45
  https://reporters.pl/2043/dziesiatki-tysiecy-ludzi-w-masowych-grobach-ziemia-odslania-krwawe-zniwo-islamistow/
 • @Repsol 16:26:45
  https://reporters.pl/8260/rodziny-powinny-umrzec-oto-postep-po-szwedzku-wideo/
 • @Repsol 16:26:45
  https://reporters.pl/7108/tak-buduja-wybitni-arabscy-inzynierowie-wideo/
 • @kula Lis 67 17:36:59
  https://pbs.twimg.com/media/DDafu8bUwAA1qjP.jpg

  https://t.co/ELYBmL1Ke6
 • @Husky 18:31:08
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/28/825/360/6cc56b7a6efc4aeab42a2b10bdd70582.jpeg

  Integracja francuskich muzułmanów w praktyce. Sekretarz generalny Rady Kultu Muzułmańskiego: „Kto będzie próbował mnie asymilować zginie”. WIDEO..... Z okazji święta Eid-al-Fitr, sygnalizującego koniec ramadanu, prezydent Francji Emmanuel Macron zaapelował do wyznawców Allaha, by walczyli z rosnącym fanatyzmem w swoich szeregach. „Budowanie tożsamości wyłącznie na elemencie religijnym powoduje, że nie jest ona kompatybilna z republiką” – przekonywał Macron i dodał, że francuskie państwo nie może pozwolić na segregację społeczeństwa. Przemówienia Macrona słuchali na uroczystej „iftar” przedstawiciele głównych muzułmańskich organizacji nad Sekwaną- Francuskiej Rady Kultu Muzułmańskiego (CFCM), Wielkiego meczetu w Paryżu, Zjednoczenia Muzułmańskiego Francji (RMF) oraz Unii Organizacji Islamskich Francji (UOIF), która po wielkim kongresie w lutym w podparyskim Le Bourget przemianowała się na „Muzułmanów Francji”. Atmosfera byłą przyjazna, ale czy muzułmanie posłuchają rad nowego prezydenta, który w jednym z wywiadów zadeklarował, że „nie ma czegoś takiego jak kultura francuska”? Jest to co najmniej wątpliwe. UOIF wywodzi się z Bractwa Muzułmańskiego, ruchu, który forsuje powrót do źródeł islamu, czyli fuzję między religią a polityką. Zmiana nazwy miała zdjąć odium ekstremizmu z organizacji, przysporzyć jej bardziej przyjazny wizerunek. Na kongresie UOIF w marcu w Lille wystąpili jednak liczni kaznodzieje nienawiści, jak szwajcarski teolog muzułmański Tariq Ramadan, wnuk Hasana al-Banny, twórcy Bractwa Muzułmańskiego oraz syryjski radyklany imam Mohamed Rateb Al-Nabulsi. Nie jest też tajemnicą, że UOIF, nadzorująca ponad 250 organizacji kultu muzułmańskiego nad Sekwaną, domaga się „miejsca dla wyznawców Allaha w społeczeństwie francuskim, na wszystkich szczeblach”, zgodnie z tradycją Bractwa. Tariq Ramadan zaś, który spełnia wśród francuskich muzułmanów funkcję duchowego przywódcy broni takich rzeczy jak obrzezanie kobiet, bo „jest to zgodne z naszymi tradycjami”. Ramadan dobrze wie, że takie praktyki są we Francji zakazane. Mimo tego zadeklarował w nagraniu opublikowanym na YouTube: „Kto krytykuje obrzezanie kobiet jest niewierny wobec tradycji islamskich”. Zdaniem Ramadana tylko społeczność muzułmańska ma prawo debatować nad słusznością lub nie takich praktyk, a nie „niewierni, rasiści, islamofoby, którzy robią problem z naszej wiary”. To co mówi Ramadan wpisuje się idealnie w dominujący nurt myślenia wśród francuskich muzułmanów, który obsadza ich w roli ofiar: jesteśmy prześladowani, zachód nienawidzi nas, więc nie ma prawa się do czegokolwiek wtrącać. A jeśli się nie integrujemy to dlatego, że nie dano nam do tego odpowiednich narzędzi: mieszkań, pieniędzy, miejsc pracy. Pobrzmiewa w tym postawa roszczeniowa oraz przekonanie, że za integrację odpowiedzialne jest społeczeństwo goszczące muzułmanów, ale nigdy oni sami. Nic dziwnego więc, że Kolektyw przeciwko islamofobii we Francji (CCIF) w swych corocznych raportach do przestępstw islamofobicznych zalicza wydalenie z Francji kaznodziei nienawiści ora zamkniecie meczetów, w których prawili kazania. O zamachach w Brukseli i Paryżu organizacja napisała, że „nie ma żadnych dowodów na to, że udział w nich wzięli islamiści. Ta wersja jest w każdym razie kontestowana”. Przez kogo? Przez muzułmanów oczywiście. „A jeśli to jednak zrobili, każdemu według przekonań…” – czytamy na stronach CCIF. Cel działania CCIF jest przy tym dość przejrzysty: stworzyć wrażenie permanentnego prześladowania muzułmanów i to przez państwo francuskie. Organizacje islamskie wywierają przy tym presję na bardziej umiarkowanych muzułmanów, by nie współpracowali z lokalną administracją, tylko z imamami, którzy stają się tym samym nieodzownymi pośrednikami między francuskim państwem a społecznością muzułmańską. To co myślą muzułmanie, na których pomoc Macron liczy w zwalczaniu terroryzmu nad Sekwaną, wyraził aż nader dobitnie sekretarz generalny Francuskiej Rady Kultu Muzułmańskiego Abdallah Zekri, który powiedział w wywiadzie z algierską telewizją „Al-Janoubia”, że nie zamierza się asymilować ze społeczeństwem francuskim. Kto będzie próbował mnie asymilować zginie. Jestem trucizną muzułmańską. Jeśli mnie połkniesz, zginiesz. Asymilacja to negacja samego siebie, swojej kultury, pochodzenia i cywilizacji. Oznacza to, że musiałbym zostać Francuzem. Asymilacja to zbrodnia przeciwko ludzkości. Mnie się asymilować nie da. Koniec, kropka zadeklarował Zekri i dodał, że integracja jest możliwa, ale polega ona dla niego na korzystaniu głownie z dóbr danego kraju. Państwo musi umożliwić muzułmanom pracę, zarobki, mieszkania. To jest integracja przekonywał. Podczas wyborów parlamentarnych we Francji aż trzy partie muzułmańskie, z których dwie zostały założone w przeciągu ostatnich dwóch lat, wystawiły kandydatów. Tylko jeden z nich osiągnął wynik powyżej 10 proc. i dostał się do II tury - Samy Debah, założyciel Kolektywu przeciwko islamofobii we Francji i organizator występów Tariqa Ramadana, zdobył 13,9 proc. głosów w podparyskim Val d’Oise. Ostatecznie pokonał go kandydat Socjalistów François Pupponi. Jest to jednak dopiero początek. Partie Muzułmańskie rosną nad Sekwaną w siłę i nie ukrywają, że chcą walczyć z „przymusem wyboru między tożsamością a obywatelstwem”. „Wybierać to zrezygnować, a my z niczego rezygnować nie zamierzamy” – głosi m.in. partia „Francuzi i Muzułmanie” na swojej stronie internetowej. Oto potencjalni partnerzy Macrona w jego staraniach o powstanie „Islamu Francji” i w zwalczaniu ekstremizmu. Próbowali to przed nim już inni i nic z tego nie wyszło. To Nicolas Sarkozy założył w 2003 r., gdy był szefem MSW, Francuską radę Kultu Muzułmańskiego (CFCM). Organizacja miała pośredniczyć między wyznawcami Allaha we Francji a państwem. Tyle, że większość imamów jej nie uznaje. Organizacji islamskich jest wiele, a zewnętrzne wpływy na nie (Kataru, Arabii Saudyjskiej i państw Maghrebu) są ogromne. Nowym szefem CFCM ma zostać Ahmet Ogras, którego rodzina pracuje dla prezydenta Turcji Recepa Tayyipa Erdogana. Poprzedni rząd Bernarda Cazeneuve usiłował zapobiec tej nominacji, by nie powstała „piąta kolumna Ankary” w organizacji kultu muzułmańskiego podlegającej bezpośrednio MSW. Bezskutecznie. Faktem jest, że organizacje muzułmańskie, z którymi Macron chce współpracować, są częścią problemu a nie jego rozwiązaniem. Tak długo jak Francuzi tego nie zrozumieją, fundamentalizm dalej będzie się szerzył nad Sekwaną.
  Zobacz wywiad Abdellaha Zekriego:

  https://youtu.be/SY2nvAz0nZU

  autor: Aleksandra Rybińska

  Ps..Kalifat FRANCE wita was, France kalifat wita was, France wita was, kalifat wita was, wita was! No bo to są dobrzy muzułmanie. Oni nie przyszli z darami. Oni przyszli po łupy!
 • @Husky 18:31:08
  Viktor Orban: Nie pozwolimy, aby to Soros śmiał się ostatni. Nie pozwolimy na fałszowanie historii.. We wtorek w Budapeszcie podczas finału akcji „Powstańcie dla Węgier!”, towarzyszącej ogólnonarodowym konsultacjom w najbardziej istotnych dla Węgrów kwestiach, premier Viktor Orban oświadczył: „Nie pozwolimy, aby to Soros śmiał się ostatni”.

  Odnosząc się do słów ministra gospodarki Mihály’a Vargi w obszarze stanu gospodarki kraju, szef węgierskiego rządu powiedział, że „ledwo pozwala na jakąkolwiek inną interpretację” niż sukces. – Nikt nie może zaprzeczyć, że nastąpiła poprawa wskaźników makroekonomicznych, jednakże słowa krytyki nie cichną, jako że nie odnieśliśmy takiego sukcesu, jak inni chcieliby, żebyśmy odnieśli – tłumaczył nieco dwuznacznie. Dodał, iż globalna elita chce sukcesu Węgier, ale tylko pod warunkiem, że to ona będzie na pierwszym miejscu, natomiast dopiero za nią – Węgrzy. Z kolei rząd chce, aby to Węgrzy byli głównymi beneficjentami ekonomicznego sukcesu, a globalna elita – na drugim miejscu.

  Premier Orban zaznaczył, że tak długo, jak na Węgrzech jest bezrobocie, nie można dawać pracy innym. Oświadczył przy tym, że nie podziela poglądu, że przyjmowanie siły roboczej z zewnątrz jest dobre dla gospodarki.

  Szef węgierskiego rządu stwierdził ponadto, iż dzisiaj dwie masowe historyczne kwestie są wiodącymi w Europie. Pierwszą jest problem nielegalnej imigracji, którą usprawiedliwia się nazywając współczesną wędrówką ludów. Drugą jest to, co przyniesie przyszłość: czy Europę Brukseli, czy Europę narodów. Dodał, że stawka jest wysoka, zatem w obu tych kwestiach istnieją niesamowicie silne naciski.

  Zwracając uwagę, iż w wielu krajach ich rdzenna ludność nie może znaleźć pracy (w szczególności młodzi), a co dopiero imigranci, nazwał wysiłki podejmowane w celu wymuszenia na państwach członkowskich kwot migrantów oraz tworzenie „imigranckich wiosek” jako „Mount Everest opętanych pomysłów”. Co więcej zaznaczył, że ludzie oczekują współpracy ze strony tych krajów, których opinie nigdy nie były brane pod uwagę, gdy do UE zaproszono migrantów.

  Viktor Orban oświadczył, że nie chce być zaangażowany w dokonywane przez Niemców próby fałszowania historii, polegające na próbie zrzucenia odpowiedzialności na Węgry za wpuszczenie migrantów w 2015 roku.

  – Multikulti zaliczyła spektakularną porażkę, a teraz chcą, aby wszystkie państwa Unii Europejskiej, w tym Węgry, zapłaciły za to cenę: chcą widzieć migrantów, którzy zostali wpuszczeni do krajów zachodnich, rozmieszczonych wśród krajów takich jak Węgry, które broniły się i nie pozwoliły na wejście migrantów – oświadczył premier.

  – Węgry rekomendują odesłanie migrantów, wywiezienie ich, a nie rozmieszczanie ich w Europie – stwierdził, zaznaczając, że ci, którzy chcą Europy narodów nie są eurosceptykami, ale eurorealistami, którzy chcą budować Unię Europejską na solidnej skale, a nie na piasku.

  Premier Orban oświadczył, iż naród węgierski nie chce przyjmować nielegalnych imigrantów: „ani jednego, ani tymczasowo, ani na żadnych innych warunkach”. Dodał, iż Węgrzy oczekują od rządu, iż ten uczyni wszystko, co w jego mocy, aby ochronić kraj przed nielegalnymi imigrantami. – Istnieje pełna zgoda, że działania towarzyszące nielegalnej imigracji, jak popularyzacja szmuglowania ludzi i nielegalna imigracja muszą być karane – stwierdził. W jego ocenie Węgrzy nie mogą zostać zwiedzeni, ponieważ świetnie rozumieją, że wiele organizacji opłacanych z zagranicy organizuje, wspiera i finansuje nielegalną imigrację, prowadząc do instalowania terrorystów.

  – Fakt ten został zauważony nie tylko na Węgrzech: we Włoszech mówi się o tym otwarcie, a w innych krajach również staje się coraz bardziej trudnym ukryć fakt, że szmuglerzy ludźmi oraz organizacje pozarządowe asystujące nielegalnej imigracji stanowią „zbiorową sieć powiązań mafijnych” – powiedział Orban. Podkreślił, iż w tym kontekście jest zupełnie zrozumiałe, dlaczego Węgrzy chcą wiedzieć, kto wspiera te finansowane z zewnątrz organizacje.

  Viktor Orban nie omieszkał wspomnieć przy tej okazji o Georgu Sorosie, który – jak podkreślał premier – chce osiedlić rocznie w Europie po milion przedstawicieli różnych kultur i nie omieszka uciec się przy tym do przemocy, nawet wbrew woli państw członkowskich UE.

  Orban przytomnie zauważył, że jeżeli Soros naprawdę chciałby pomóc uchodźcom, przekazałby pieniądze tam, gdzie one naprawdę są potrzebne, ale Soros „jest spekulantem dowodzącym siecią mafijną, który zagraża pokojowi i przyszłości Europy”. – Dla niego migracja to dobry interes, a byłby nawet lepszy, gdyby kraje przestały się mu opierać – wyjaśnił premier, dodając, iż zapewne dlatego Soros „jest tak cięty na Węgry, ponieważ stoją na drodze jego wielkiemu planowi i wielkiemu projektowi biznesowemu”.

  Viktor Orban stwierdził ponadto, iż to nikt inny, jak tylko George Soros daje liderom UE instrukcje w różnych kwestiach, a oni „chylą przed nim czoła”. Procedura zamrożenia członkostwa z powodu niewywiązania się z kwot migracyjnych również – zdaniem Orbana – była wytyczną multimiliardera. Jednocześnie zapowiedział, iż nie zamierza poddać się w tej walce. – George Soros uczyni wszystko, co w jego mocy, aby zainstalować na Węgrzech rząd, który będzie tańczył tak, jak ten mu zagra, który zniesie ogrodzenia graniczne i otworzy granice na nielegalnych imigrantów – powiedział, podkreślając, iż jego rząd nie dopuści, aby to Soros śmiał się ostatni.
  Autorka: Anna Wiejak
  Źródło: Kormany.hu
 • @Husky 18:31:08
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/28/825/413/d5e5e836bec84d419f77f20d76d271e7.jpeg

  Wiemy, jak lewica chce złamać opór Polaków przeciwko imigracji. Tym razem będzie to emocjonalny szantaż konkretnymi osobami. Jak ustalił portal wPolityce.pl, środowiska pragnące zmusić Polaków do zgody na imigrację z krajów islamskich, szykują kolejne prowokację. Chodzi o wymuszenie na rządzie i społeczeństwie zgody na otwarcie drzwi dla przybyszów. Tym razem główną rolę mają odegrać emocje. Co ważne: skoncentrowane wokół pojedynczych osób, a nie anonimowych tłumów.
  Według naszej wiedzy osoby reprezentujące różne organizacje lewicowe - w tym Polską Misję Medyczną - wyszukują na granicy turecko-syryjskiej osoby wymagające leczenia, zwłaszcza dzieci i osoby niepełnoletnie. Osoby poszkodowane w działaniach wojennych.
  Zamiast jednak ograniczyć się do zapewnienia im pomocy na miejscu, organizacje próbują ściągnąć te osoby, wraz z osobami towarzyszącymi, do Polski. Próbują wymusić współpracę polskiej dyplomacji:
  To są coraz agresywniejsze próby wymuszenia polskiej wizy. To jest stała presja na konsulaty, by działały właściwie poza prawem. A chodzi o osoby o nieuregulowanej sytuacji prawnej, bez dokumentów albo z podejrzanymi dokumentami. Mamy niemal pewność, że Turcja nie przyjmie tych ludzi z powrotem mówi nasz informator związany z polską dyplomacją. I dodaje: Załóżmy, że te osoby przyjeżdżają do Polski. Są leczone. Ale co potem? Jak je odesłać? Gdzie? Z powrotem do obozów dla uchodźców? Wszyscy wiedzą, że to niemożliwe, że ci ludzie mają zostać w Polsce na stałe. Również organizacje zajmujące się tymi sprawami niespecjalnie skrywają, że ma to być sposób na ciche otwarcie drzwi dla imigracji bez zgody Polaków i władz. Bo ci ludzie mają przecież rodziny. I później będzie krzyk, by wpuszczać również te rodziny, braci, siostry, mężów, żony. Tego już się nie zatrzyma.
  To szukanie dźwigni, które mają zmusić Polaków, za pomocą emocjonalnego szantażu, do przyjęcia muzułmańskich imigrantów słyszymy. Warto podkreślić: osoby przebywające w obozach w Turcji mają status uchodźcy - co oznacza, że jeśli wyjadą z tego kraju, mogą nie zostać wpuszczone z powrotem. Co na to polskie władze, które znają sprawę? Według naszej wiedzy, organizacjom pozarządowym oferowane jest wsparcie materialne oraz logistyczne w leczeniu poszkodowanych na miejscu. To będzie test, czy chodzi o prowokację, czy o realną pomoc. Jeśli nasza oferta zostanie odrzucona, nie będzie złudzeń: zdjęcia konkretnych ofiar mają być rodzajem szantażu moralnego wobec społeczeństwa słyszymy. Sprawa bulwersuje, pokazuje bowiem, jak bardzo lewicy zależy na przełamaniu uzasadnionego oporu społeczeństwa wobec islamskiej imigracji. Możemy spodziewać się wszystkiego. Jak zawsze ze strony zaczadzonej ideologią lewicy.

  Ps..W Poznaniu imam w meczecie mówił, że możecie sobie zostać katolikami pod warunkiem że będziemy im płacić daninę. I o tym cisza. !!! Lewizna żadnym szantażem niczego nie osiągnie. W razie czego ją też trzeba będzie wypierdolić do Syrii. Żadnych muzułmanów, żadnej lewizny i nigdy więcej Platformy Obywatelskiej! Takie organizacje powinny zostać zdelegalizowane w PL, majątek skonfiskowany i ustalone źródła finansowania Węgrzy jakoś sobie poradzili a w PL tylko pozoranctwo. Służby specjalne niech zabiorą się za te organizacje rzekomo pomagające, przecież one są finansowane przez Sorosa żeby sprowadzać do Polski terrorystów islamskich.
 • @Repsol 16:26:45
  To dopiero początek !!! 340 Niemek zgwałconych, 240 HIV zarażonych, tak wygląda bilans 6 miesięcy w Niemczech.
 • Żydku Narymut oto masz rasizm, co ty żydzie na to?
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/29/825/400/171b080ae54e41eda2dfcd5110e270df.jpeg
  Szaleństwo politycznej poprawności! Publiczne cytowanie Biblii jest łamaniem prawa. Rani uczucia muzułmanów i homoseksualistów!!! W takie absurdy aż trudno jest uwierzyć. A jednak. Brytyjski sąd uznał, że publiczne czytanie Pisma Świętego narusza porządek publiczny i łamie prawa zwłaszcza gdy odbierane jest krytycznie przez muzułmanów i homoseksualistów. Jak informuje „Nasz Dziennik” brytyjski wymiar sprawiedliwości nęka za publiczne czytanie Pisma świętego. Zdaniem prokuratura publiczne cytowanie Biblii jest łamaniem prawa. W lutym Mike Overd i Michael Stockwell zostali skazani na grzywnę po 2016 funtów (9,6 tys. zł) każdy za naruszenie porządku publicznego i obrazę uczuć religijnych muzułmanów. Wczoraj odbyła się ich rozprawa apelacyjna opisuje tę chorą sytuację „Nasz Dziennik”. Skazani przez brytyjski sąd mężczyźni prowadzili akcję ewangelizacyjną w dużym centrum handlowym w Bristolu. Przekonywali, że Bóg jest miłością, Jezus Chrystus jedynym Zbawicielem. Odpowiadając na pytania zgromadzonych bardzo krytycznie wypowiedzieli się o homoseksualizmie. I tak Wielka Brytania w imię poprawności politycznej staje po stronie muzułmanów i homoseksualistów. W imię ich praw coraz częściej cenzurowani, a nawet prześladowani są chrześcijanie.
  ”Nasz Dziennik”
  Ps...Czyli publicznie modlący się muzułmanie też będą płacić po 2000 funtów?. Polacy wracajcie z tego muzułmańskiego kraju do Polski, tutaj jeszcze muslimy nie mają czego szukać a jak się który wychyli to mu zaraz ktoś ryj opucuje i jest spokój. Angole nie myślcie, że historia się powtórzy i znowu dzielni Polacy będą walczyć o waszą sodomę i gomorę. Niedoczekanie. Przed telewizorem z herbatką będziemy patrzeć na rzeź zachodu.
 • @Repsol 16:26:45
  https://reporters.pl/8324/zlota-plaza-posrod-drzew-zbiorowy-gwalt-na-13-latce/
 • @Repsol 16:26:45
  https://reporters.pl/8320/tak-to-sie-robi-w-nowym-orleanie-wideo/
 • @Repsol 16:26:45
  https://reporters.pl/6435/badz-dumny-z-bialej-kultury-europy-autorow-tego-filmu-oskarzaja-o-rasizm-wideo/
 • @Repsol 16:26:45
  https://reporters.pl/8125/krew-za-krew-to-on-wjechal-w-muzulmanow-przed-meczetem-w-londynie-wideo/
 • @Repsol 16:26:45
  https://reporters.pl/8183/multi-kulti-z-nozem-w-zebach-morduje-w-syrii-szwecja-mu-placi-jemu-i-300-tu-innym/
 • @Repsol 16:26:45
  https://reporters.pl/5301/francuscy-policjanci-przebieraja-sie-za-muzulmanki-by-tropic-przestepcow-lewica-wsciekla-wideo/
 • @Repsol 16:26:45
  https://reporters.pl/8341/imigrancki-smigus-dyngus-na-ulicach-paryza-rozwal-hydrant-i-masz-jak-u-siebie-w-tropikach-wideo/
 • @Repsol 16:26:45 małpa rasistka według żydka Narymuta.
  https://reporters.pl/7030/malpa-z-kalachem-wali-seriami-do-oddzialu-murzynow-wideo/
 • @Repsol 16:26:45
  https://reporters.pl/8099/rura-w-jezusa-muzulmanin-niszczy-krzyz-przed-kosciolem-wideo/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031