Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
177 postów 160 komentarzy

Narymunt

Narymunt - Jarosław Narymunt Rożyński

Kolejny krach bankowy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wstępne informacje precyzujące spodziewany termin rozpoczęcia kryzysu na światowym rynku finansowym mówią już o końcówce 2017 roku.

Według najnowszych raportów analityków Deutsche Bank AG i America Merrill Lynch, w najbliższym czasie czeka nas kryzys nieporównywalnie większy od tego, jaki miał miejsce w 2008 roku. Informacje te potwierdzają również analizy Bloomberg oraz Reuters. Tym razem kryzys dotknie nie tylko takie kraje jak Grecja, Włochy czy Hiszpania, ale przede wszystkim Niemiec, USA, Japonii, Francji i Wielkiej Brytanii.

Wiele zależy tutaj oczywiście od polityki banków centralnych, ale nikt już chyba nie ma wątpliwości, że działa ona na zasadzie przede wszystkim ochrony własnych interesów. Kraje bogate odrobią straty w najbliższych latach, natomiast dla krajów pogrążonych w kryzysie, będzie to przysłowiowy gwóźdź do trumny. Warto już w tej chwili przygotować się nie tylko do znaczącego wzrostu podatków, cen produktów i innych konsekwencji takiego kryzysu.

Wstępne informacje precyzujące spodziewany termin rozpoczęcia kryzysu na światowym rynku finansowym mówią już o końcówce 2017 roku.

- Jarosław Narymunt Rożyński,
www.prezydent.org.pl

KOMENTARZE

 • Jestem za a nawet przeciw...
  Świat musi powrócić do normalności.

  Śmieszą mnie neonowi ekonomiści, którzy kombinują z jakimiś kredytami społecznymi, bitcoinami i innymi wynalazkami zamiast domagać się całkowitego upadku lichwiarskiego systemu.
  Socjalizm Tak - wypaczenia NIE?

  Trzeba ekonomię doprowadzić do stanu używalności....
 • Unia Europejska udzieliła Grecji kolejnej pożyczki. Państwo zadłuża się o dodatkowe 8,5 mld euro!
  http://www.koniec-swiata.org/wp-content/uploads/2017/07/Unia-Europejska-Grecja-512x300.jpg

  http://www.koniec-swiata.org/unia-europejska-udzielila-grecji-kolejnej-pozyczki-panstwo-zadluza-sie-o-dodatkowe-85-mld-euro/
 • Autor
  to ty człowieku nie pojąłeś jeszcze, że kryzysy są starannie planowane i pozostają pod kontrolą ... a zapach czosnku się nad nimi unosi ...
  Idź i nie ściemniaj więcej !

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031